درباره دید پردازش هوپاد

شرکت دانش بنیان دید پردازش هوپاد با عنوان هوپاد در مردادماه ۱۴۰۰ فعالیت خود را در زمینه هوش مصنوعی به طور رسمی آغاز کرد. این شرکت در زمینه واردات دوربین‌های مداربسته و سیستمهای حفاظتی فعالیت می‌نمود که پس از اضافه شدن تیم حرفه ای و با سابقه در زمینه هوش مصنوعی و بینایی ماشین، به انجام پروژه های مختلف و ارائه محصولات در این حوزه نیز می‌پردازد. شرکت هوپاد با تکیه بر دانش متخصصان و گروه های متخصص در حوزه هوش مصنوعی به خصوص بینایی ماشین و یادگیری عمیق، در پی ارائه  راهکارهای مختلف هوشمند سازی و نظارت تصویری برای مشتریان خانگی و سازمانی است.پروژه های اجرایی سامانه‌های نظارت تصویری و امنیتی مبتنی به یادگیری عمیق و سیستم‌های تعبیه شده ای همانند شمارش و ردیابی انسانها (HFace) و خودروها (HPlate) ، تشخیص پلاک و سرعت خودرو (HDetect) و دیگر فعالیت های هوش مصنوعی از جمله فعالیت‌های هوپاد می‌باشد.

گواهی و کاتالوگ تاییدیه شرکت دانش بنیان دیدپردازش هوپاد

نرم افزار دانش بنیان تشخیص پلاک HPLATE

مدیریت رفت و آمد در بسیاری از اماکن ، سازمان ها ، ادارات و .. جهت برقراری نظم و جلوگیری از بروز هر گونه مشکل امنیتی، دارای اهمیت است. در اکثر اماکن، کنترل تردد به صورت نظارت مستقیم و متکی بر دوربین های مدار بسته انجام می شود. بدین ترتیب، حضور دائمی اپراتور پای سیستم و یا نگهبان جهت کنترل عبور و مرور الزامی است.

با پیشرفت هوش مصنوعی در سال های اخیر، نرم افزار های گوناگونی در حوزه امنیت و نظارت پدید آمده اند. یکی از این نرم افزار ها، نرم افزار پلاک خوان است. با استفاده از نرم افزار پلاک خوان ، دیگر نیازی به حضور دائمی اپراتور یا نگهبان نیست و نظارت به صورت کاملا هوشمند با دقت و سرعت بالا توسط سیستم انجام می شود . نرم افزار پلاک خوان توانایی تشخیص و شناسایی پلاک وسایل نقلیه را دارد. بدین ترتیب می توان پلاک های مجاز و … را برای سیستم تعریف نمود و طبق آن سیستم پلاک خوان کارهای مربوطه انجام دهد. به عنوان مثال برای پلاک های مجاز ورودی و خروجی ها باز شود. برای پلاک های غیر مجاز ورودی ها بسته شود و یا برای پلاک های مشکوک ورودی و خروجی ها بسته شود. از جمله معایب سیستم های پلاک خوان، میتوان به دقت پایین و کندی آن اشاره کرد. با توجه به اینکه زبان فارسی کلمات مشابه زیادی دارد مانند “ف، ق”، “ن، ق”، “پ، ب”، “ص، ض” و … امکان اشتباه در سیستم های پلاک خوان بسیار زیاد است. از طرفی بعضا سرعت زیاد وسایل نقلیه باعث عدم تشخیص پلاک آن ها می شود. در سیستم تشخیص پلاک هوپاد که با نام Hplate شناخته می‎شود، موارد بیان شده در نظر گرفته شده است و سعی کرده‎ایم نرم افزاری با حداقل میزان خطا در تشخص ارائه دهیم.

شرکت دیدپردازش هوپاد

شرکت دانش بنیان دیدپردازش هوپاد در تیرماه سال 1400 فعالیت رسمی خود را با هدف تولید محصوالت
در حوزه نظارت تصویر ی و پرورش افراد مستعد، شروع کرد. پیش از آن به مدت 10 سال، مجموعه تحت
عنوان مجموعه داهوا استور در زمینه واردات و فروش محصوالت نظارت تصویری و س ی ستم های حفاظتی
مداربسته برند داهوا و هایک ویژن و لوازم جانبی آن فعالی ت کرده است.

ارتباط با ما

شماره تماس: 02166968005
ایمیل info@hoopadvision.com

آدرس: اصفهان،دروازه دولت،خیابان سرلت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دید پردازش هوپاد می باشد.