Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous
Next

دید پردازش هوپاد

همیشه قابل اعتماد...

شرکت دانش بنیان دیدپردازش هوپاد به عنوان شرکت پیشرو در امور بینایی ماشین و هوش مصنوعی، با داشتن تیم فنی توانمند و متخصص، بهترین راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی را با قیمت های رقابتی برای مشتریان خود در سراسر کشورهای مختلف فراهم کرده است.

چرا هوپاد؟

ایمن و مطمئن

ارایه محصولات هوش مصنوعی با ضریب اطمینان بالا و پشتیبانی کامل فنی

کیفیت بالا

ساخت و توسعه محصولات با دقت و سرعت بالا 

بهترین قیمت

ارایه بهترین قیمت محصولات هوش مصنوعی با حفظ کیفیت

خدمات گسترده

ارایه تمامی نظارت جامع تصویری و بینایی ماشین

محصولات هوش مصنوعی

نرم ‎ افزار تشخیص چهره HBox با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، قادر به تشخیص چهره افراد در تصاویر به صورت آنلاین است. این نرم‌افزار با سرعت و دقت بالا، چهره‌ها را شناسایی و تأیید می‌کند و می‌تواند درطیف وسیعی از کاربردها، از جمله حضور و غیاب، کنترل تردد، امنیت و احراز هویت مورد استفاده قرار گیرد.

نرم‎ افزار تشخیص اشیاء HDETECT، که به عنوان دزدگیر هوشمند نیز شناخته می‌شود، گامی نوین در ارتقای امنیت و نظارت به شمار می‌رود. این نرم‎ افزار، قادر به تشخیص اشخاص و اشیاء در تصاویر به صورت آنلاین و با دقت بالا است. HDETECT طیف وسیعی از کاربردها از جمله شمارش افراد و اشیا را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

نرم افزار تشخیص آتش

نرم ‎افزار پلاک خوان HPLATE با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، قادر به تشخیص پلاک در تصاویر دوربین‎ های مداربسته به صورت آنلاین است. این نرم افزار با سرعت و دقت بالا، پلاک خودرو را شناسایی می‌کند و می‌تواند درطیف وسیعی از کاربردها، از جمله کنترل تردد پارکینگ ها، مجتمع‎های ادارای و مسکونی، شرکت‎ ها و …. مورد استفاده قرار گیرد.

تست نرم افزار تجاری تشخیص پلاک

نرم افزار مدیریت پارکینگ یا  HParkingراه‌حلی مطمئن و جامع برای مدیریت و نظارت بر پارکینگ ها ارائه می‌دهد. این نرم افزار برای مدیریت انوع پارکینگ های خصوصی و عمومی در پارکینگ های عموی، مراکز اداری، مسکونی، تجاری، صنعتی، خدماتی، درمانی و تفریحی قابل استفاده است. نرم افزار HParking نیاز به دقت، سرعت ، امنیت و سهولت را همزمان رفع می کند

تست نرم افزار تجاری تشخیص پلاک

نرم‌ افزار تشخیص لوازم ایمنی HPROT، سیستمی هوشمند برای ارتقای ایمنی در محیط‌های کارگاهی و پر خطر است. این نرم‌افزار با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، قادر به تشخیص لوازم ایمنی مانند کلاه، دستکش، جلیقه و … در تصاویر دوربین‌های مداربسته به صورت آنلاین است. در صورت عدم استفاده هر یک از کارکنان از لوازم ایمنی، HPROT با ارسال هشدار به مسئولان مربوطه، آن‌ها را آگاه می‌کند. این هشدارها می‌توانند به صورت پیام کوتاه، آلارم صوتی و … ارسال شوند.

نرم افزار تشخیص آتش هوشمند  HFIRE برای تشخیص فوری آتش هنگام شعله گرفتن ارائه شده ‎است. این نرم ‎افزار، آتش را در لحظات اولیه شعله‌ور شدن تشخیص می‌دهد و با ارسال هشدار به موقع، فرصتی طلایی برای مهار آتش فراهم می‌کند. از این رو، با فعال شدن هشدار این نرم‌افزار می‌توان سریعاً برای خاموش کردن آتش اقدام کرد و از وقوع خسارات جدی جلوگیری کرد.

شرکت دید پردازش هوپاد با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین خود، موفق به توسعه نرم‎افزاری به نام Hpose برای تشخیص حرکات انسان شده‎است. این نرم‎افزار با ارائه راه‌حلی نوآورانه و کارآمد برای ردیابی و تحلیل حرکات انسان، می‌تواند به طیف وسیعی از کاربران در ارتقای کارایی، ایمنی و کیفیت زندگی کمک کند.

Hoopad vision

Hoopad vision

درباره ما

شرکت دانش بنیان دید پردازش هوپاد با عنوان هوپاد در مردادماه ۱۴۰۰ فعالیت خود را در زمینه هوش مصنوعی به طور رسمی آغاز کرد. این شرکت در زمینه واردات دوربین‌های مداربسته و سیستمهای حفاظتی فعالیت می‌نمود که پس از اضافه شدن تیم حرفه ای و با سابقه در زمینه هوش مصنوعی و بینایی ماشین، به انجام پروژه های مختلف و ارائه محصولات در این حوزه نیز می‌پردازد.

محصولات نظارت تصویری

فروش بهترین برندهای دوربین های نظارتی و سیستم های حفاظتی نظارتی با بهترین برند های های حال حاضر

پروژه های صنعتی هوش مصنوعی

شرکت دید پردازش هوپاد با بهره‌گیری از افراد متخصص در حوزه هوش مصنوعی، قادر به انجام پروژه‌های صنعتی مربوط به این حوزه می‌باشد. از این رو، مفتخریم که در این زمینه با صنایع مختلف همکاری نماییم.

ایمیل: info@hoopadvision.com

تماس: 03132372838

فرم ثبت درخواست پروژه

همراهان ما

640px-Iran_presidential_deputy_of_science_and_technology

هوپاد تا الان

تیم فنی متخصص
0 +
محصولات هوش مصنوعی
0 +
کارگاه آموزش هوش مصنوعی
0 +
پروژه صنعتی انجام شده
0 +
شرکت در نمایشگاه
0 +
نفر ساعت
10000 +
شعبه در ایران
0
تیم فنی
0

کارگاه های هوپاد

با توجه به سابقه کاری برجسته افراد متخصص در شرکت دید پردازش هوپاد، استقبال گسترده علاقه‌مندان به یادگیری هوش مصنوعی و نیاز صنعت به این متخصصین، شرکت هوپاد قادر به برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمومی می باشد. شایان ذکر است که این شرکت برای ارگان‌های مختلف دولتی و خصوصی نیز کارگاه‌های آموزشی را برگزار می‌کند.